ASC – Architectural Solution Center

Biz Ne Yapıyoruz…

Projelerimizi gerçekleştirirken müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını doğru tespit edip,müşterilerimize sadece birer yapı değil, çağdaş, modern, konforlu, estetik ve olabildiğince ekonomik birer yaşam alanı sunma amacı taşıyoruz.
Bu doğrultuda;lüks konuttan dekorasyona,endüstriyel tesislerden toplu konut projelerine kadar gerçekleştirdiğimiz çeşitli ölçekli projelerle ile müşterilerimizin taleplerine cevap veriyoruz.
Çalışmalarımızda geleneklere inanıyoruz ve yeniliklerimize dahil ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin…

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Konsept Proje ve Görselleştirme

Mekanın,işverenin ve son kullanıcının ihtiyaçlarını,özgün tasarım kişiliğimiz ile birleştirerek mimari ve içmimari projeler için konsept proje ve görselleştirme hizmeti sunmaktayız.

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Mimarlık ve bütünsel olarak disiplinlerarası bir koordinasyon,bir süreç yönetimi işidir.Peyzaj,aydınlatm,akustik,yangın,deprem,cephe,LEED gibi bir çok uzmanlık alanı artık tek bir kişinin tüm bu bilgiye sahip olup projesine yansıtabileceği seviyeyi geçmiş ve bu dallar kendi içlerinde çok derinleşmiştir.İşte bu noktada projenin kendi ihtiyacına göre işinin ehli,bir çok uzmandan destek alınır. Bu çalışmaların yanı sıra ASC Mimarlık müşterilerinin gereksinimleri doğrultusunda yatırım yapılabilecek alanları ve arsaları tespit ederek, yatırımcılara yönelik proje ve inşaat faaliyetlerini de sürdürmektedir.

Mimarlık

Tasarımın en başından en sonuna kadar müşterinin memnuniyetini sağlamanın ve bir bütün olarak hizmet vermenin yaratılan mekanın doğru tasarlanmasındaki en önemli kilit nokta olduğu bilincinde hareket etmekteyiz.Mekanların ve kullanıcıların birbirleri ile olan ilişkisini,ihtiyaç programını,yaratmak istediğiniz algı ve en önemlisi sizin kimliğinize birebir örtüşen bir tasarımı ortaya koyarak yeni yaşam alanınızı tasarlarız.